1. Recepcja w dniu 13.12.2018 r. - miejsce do potwierdzenia w terminie późniejszym
 2. Zgłoszenie uczestnictwa
  Rejestracja na konferencję jest dokonywana za pomocą formularza rejestracyjnego. Wypełniony formularz zgłoszenia on-line zostanie przesłany automatycznie do Biura Organizacyjnego Symposium Cracoviense. Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem finansowym, które działa zgodnie z warunkami anulacji.
 3. Potwierdzenie uczestnictwa
  Potwierdzenie uczestnictwa w Sympozjum i rezerwacji hotelowej zostanie przesłane natychmiast po zarejestrowaniu na stronie.
 4. Informacja dla osób sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne
  Wpłata musi być dokonana przez firmę farmaceutyczną, która sponsoruje udział w Sympozjum. W formularzu zgłoszenia należy wypełnić dane odbiorcy faktury oraz podać imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu przedstawiciela firmy.
 5. Rezygnacja
  Rezygnacja musi być zgłoszona na piśmie. W przypadku rezygnacji z opłaty rejestracyjnej lub pakietu konferencyjnego do 15 października 2018r. zostanie zwrócona połowa depozytu, natomiast po tym terminie depozyt nie będzie zwracany.
 6. Sesja plakatowa - streszczenia
  W trakcie Stmpozjum zorganizowana będzie sesja plakatowa. Prosimy o przesłanie streszczeń do dnia 9 listopada 2018 - wiecej w zakładce "Abstrakty".
 7. Sztuka teatralna - Wyspiański. Koncert
  Przedstawienie odbędzie się po zakończeniu wykładów w dniu 14 grudnia o godzinie 19.00. Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o zgłoszenie tego faktu w recepcji Sympozjum oraz wniesienie opłaty w wysokosci 20 PLN gotówką lub kartą kredytową.
  Sztuka teatralna nie jest finansowana ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.

  "Wyspiański. Koncert" w reżyserii Ewy Kaim; to wyjątkowe widowisko, utkane ze słów Stanisława Wyspiańskiego i muzyki wspaniałego krakowskiego kompozytora - Stanisława Radwana. Esej teatralny, w którym widz dostaje mozliwość odmiennego spotkania z fragmentami Wesela, Wyzwolenia, Akropolis, Powrotu Odysa i Studium o "Hamlecie". Mały Staś zabiera widza w podróż po brzmieniach i obrazach dramatycznych Wyspiańskiego. Dziecięcą wyobraźnią otwiera świat wyobraźni dojrzałego juz autora.  Wydobywa tony mocne, społecznie zaangażowane, jak i te głeboko intymne. Poszukuje w tekstowisku artysty brzmień płynących ze źródeł świata, który dzisiaj słyszymy i widzimy. Nienawiść, wyzwolenie, krzyk, ukojenie...i być albo nie być! 


Opłaty rejestracyjne

Uczestnicy - 450 PLN
Studenci (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) bez opłat
Opłaty rejestracyjne obejmują: udział w obradach, wstęp do strefy wystaw firmowych, identyfikator i materiały konferencyjne, przerwy kawowe, lunche.

Opłaty można przesyłać za pomocą:

 • przelewu bankowego na konto Biura Organizacyjnego Symposium Cracoviense wskazanego poniżej,
 • za pomocą karty kredytowej podczas rejestracji za pośrednictwem dotpay.pl

Opłatę rejestracyjną prosimy wpłacać na poniższy numer konta Biura Organizacyjnego:
Beneficjent: Symposium Cracoviense Sp. z o.o.
Adres beneficjenta: ul. Krupnicza 3, 31-123 Kraków
Nazwa banku: Alior Bank S.A. Oddział w Krakowie
Adres banku: ul. Karmelicka 28, 31-128 Kraków
SWIFT: ALBPPLPW
IBAN: PL 77 2490 0005 0000 4530 9032 2768
Tytuł przelewu : imię i nazwisko, TRAN 2018

Główni sponsorzy


Sponsorzy


Partnerzy